REJSI FARMA

Client: REJSI Farma (Albania) Business Type: Pharmaceutical Distributor Project: TV Commercials, Corporate Catalog, Posters, Etc.
Year: 2015-Present

PREDICTOR express

PREDICTOR express#new #TV #Spot #commercial #rejsifarma #product #video #production #tvc

Publiée par Akz creative studio sur Vendredi 8 juin 2018

Leaton Kinder- Energji & Vitalitet ☀️ Produkt AustriakNe cdo farmaci!

Publiée par Rejsi Farma sur Mercredi 21 février 2018

Leaton Classic- Energji & Vitalitet

Publiée par Rejsi Farma sur Mercredi 14 mars 2018

OSA GEL- Per nje buzeqeshje pa dhimbje!

Dalja e dhembeve tek femijet eshte nje proces fiziologjik, por shoqerohet me irritim, inflamacion dhe dhimbje te mishrave te dhembeve.Osa gel – produkt bimor, i krijuar per lehtesimin e ketyre shqetesimeve.I pershtatshem edhe per irritimin e mishrave te dhembeve nga protezat dentare.Ftoh, zbut dhe kujdeset për mishrat e irrituar,Mbron kundër inflamacionit,Pa sheqer / Anti-kariesPermban kamomil, sherebel, karafil, vaj mente si dhe tinkturë e propolis.Aplikohet 3 here ne dite, pas ngrenies dhe perpara gjumit.Osa Gel – Per nje buzeqeshje pa dhimbje!Ne cdo farmaci!

Publiée par Rejsi Farma sur Vendredi 13 avril 2018